From Dark and Darker Wiki
| loot_drop_groups | | order | | "1021" |
| "1022" |
| "2021" |
| "2022" |
| "3021" |
| "3022" |
| "4021" |
| "4022" |
|
|---|
| data | | 1021 | | loot_drop_id | "Id_Lootdrop_Item_Lockpick" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Lockpick_1021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 1022 | | loot_drop_id | "Id_Lootdrop_Item_Lockpick" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Lockpick_1022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2021 | | loot_drop_id | "Id_Lootdrop_Item_Lockpick" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Lockpick_2021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2022 | | loot_drop_id | "Id_Lootdrop_Item_Lockpick" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Lockpick_2022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3021 | | loot_drop_id | "Id_Lootdrop_Item_Lockpick" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Lockpick_3021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3022 | | loot_drop_id | "Id_Lootdrop_Item_Lockpick" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Lockpick_3022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4021 | | loot_drop_id | "Id_Lootdrop_Item_Lockpick" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Lockpick_4021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4022 | | loot_drop_id | "Id_Lootdrop_Item_Lockpick" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Lockpick_4022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
|
|---|
|
|---|
| loot_drops | | Id_Lootdrop_Item_Lockpick | | items_per_luck_grade | |
|---|
| items_order | |
|---|
| items_data | |
|---|
|
|---|
|
|---|
| drop_rates | | ID_Droprate_Lockpick_1021 | |
|---|
| ID_Droprate_Lockpick_1022 | |
|---|
| ID_Droprate_Lockpick_2021 | |
|---|
| ID_Droprate_Lockpick_2022 | |
|---|
| ID_Droprate_Lockpick_3021 | |
|---|
| ID_Droprate_Lockpick_3022 | |
|---|
| ID_Droprate_Lockpick_4021 | |
|---|
| ID_Droprate_Lockpick_4022 | |
|---|
|
|---|