From Dark and Darker Wiki
| loot_drop_groups | | order | | "1001" |
| "1011" |
| "1021" |
| "1022" |
| "1023" |
| "1031" |
| "2001" |
| "2011" |
| "2021" |
| "2022" |
| "2023" |
| "2031" |
| "3001" |
| "3011" |
| "3021" |
| "3022" |
| "3023" |
| "3031" |
| "4001" |
| "4011" |
| "4021" |
| "4022" |
| "4023" |
| "4031" |
|
|---|
| data | | 1001 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_1001" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 1011 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_1011" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 1021 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_1021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 1022 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_1022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 1023 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_1023" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 1031 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_1031" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2001 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_2001" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2011 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_2011" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2021 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_2021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2022 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_2022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2023 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_2023" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2031 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_2031" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3001 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_3001" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3011 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_3011" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3021 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_3021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3022 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_3022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3023 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_3023" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3031 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_3031" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4001 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_4001" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4011 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_4011" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4021 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_4021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4022 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_4022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4023 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_4023" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4031 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Drop_Coin" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Coin_4031" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
|
|---|
|
|---|
| loot_drops | | ID_Lootdrop_Drop_Coin | | items_per_luck_grade | |
|---|
| items_order | | "Gold Coin" |
| "Silver Coin" |
|
|---|
| items_data | | Gold Coin | |
|
|
|
|
|
|
| luck_grade | 4 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 10 |
|---|
|
| luck_grade | 4 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 12 |
|---|
|
| luck_grade | 4 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 15 |
|---|
|
| luck_grade | 4 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 18 |
|---|
|
| luck_grade | 5 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 20 |
|---|
|
| luck_grade | 5 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 23 |
|---|
|
| luck_grade | 5 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 25 |
|---|
|
| luck_grade | 5 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 27 |
|---|
|
| luck_grade | 5 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 29 |
|---|
|
| luck_grade | 6 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 40 |
|---|
|
| luck_grade | 6 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 50 |
|---|
|
| luck_grade | 7 |
|---|
| rarity | 7 |
|---|
| count | 100 |
|---|
|
|
|---|
| Silver Coin | |
|
|
|
|
|
|
| luck_grade | 2 |
|---|
| rarity | 2 |
|---|
| count | 10 |
|---|
|
| luck_grade | 3 |
|---|
| rarity | 2 |
|---|
| count | 15 |
|---|
|
| luck_grade | 4 |
|---|
| rarity | 2 |
|---|
| count | 25 |
|---|
|
| luck_grade | 5 |
|---|
| rarity | 2 |
|---|
| count | 50 |
|---|
|
| luck_grade | 6 |
|---|
| rarity | 2 |
|---|
| count | 90 |
|---|
|
|
|---|
|
|---|
|
|---|
|
|---|
| drop_rates | | ID_Droprate_Coin_1001 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_1011 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_1021 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_1022 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_1023 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_1031 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_2001 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_2011 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_2021 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_2022 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_2023 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_2031 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_3001 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_3011 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_3021 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_3022 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_3023 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_3031 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_4001 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_4011 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_4021 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_4022 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_4023 | |
|---|
| ID_Droprate_Coin_4031 | |
|---|
|
|---|