From Dark and Darker Wiki
| loot_drop_groups | | order | | "1021" |
| "1022" |
| "2021" |
| "2022" |
| "3021" |
| "3022" |
| "4021" |
| "4022" |
|
|---|
| data | | 1021 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Gems_1021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 1022 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Gems_1022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2021 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Gems_2021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 2022 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Gems_2022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3021 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Gems_3021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 3022 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Gems_3022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4021 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Gems_4021" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
| 4022 | | loot_drop_id | "ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger" |
|---|
| drop_rate_id | "ID_Droprate_Gems_4022" |
|---|
| roll_count | 1 |
|---|
|
|
|---|
|
|---|
|
|---|
| loot_drops | | ID_Lootdrop_Spawn_CeremonialDagger | | items_per_luck_grade | |
|---|
| items_order | |
|---|
| items_data | |
|---|
|
|---|
|
|---|
| drop_rates | | ID_Droprate_Gems_1021 | | 0 | 0.445 |
|---|
| 2 | 0.35 |
|---|
| 3 | 0.15 |
|---|
| 4 | 0.05 |
|---|
| 5 | 0.005 |
|---|
|
|---|
| ID_Droprate_Gems_1022 | | 0 | 0.3425 |
|---|
| 2 | 0.35 |
|---|
| 3 | 0.2 |
|---|
| 4 | 0.1 |
|---|
| 5 | 0.0075 |
|---|
|
|---|
| ID_Droprate_Gems_2021 | | 0 | 0.05 |
|---|
| 2 | 0.25 |
|---|
| 3 | 0.4 |
|---|
| 4 | 0.25 |
|---|
| 5 | 0.04 |
|---|
| 6 | 0.01 |
|---|
|
|---|
| ID_Droprate_Gems_2022 | | 0 | 0.05 |
|---|
| 2 | 0.17 |
|---|
| 3 | 0.37 |
|---|
| 4 | 0.32 |
|---|
| 5 | 0.075 |
|---|
| 6 | 0.015 |
|---|
|
|---|
| ID_Droprate_Gems_3021 | | 0 | 0.05 |
|---|
| 2 | 0.05 |
|---|
| 3 | 0.315 |
|---|
| 4 | 0.45 |
|---|
| 5 | 0.1 |
|---|
| 6 | 0.03 |
|---|
| 7 | 0.005 |
|---|
|
|---|
| ID_Droprate_Gems_3022 | | 0 | 0.05 |
|---|
| 3 | 0.23 |
|---|
| 4 | 0.45 |
|---|
| 5 | 0.2 |
|---|
| 6 | 0.06 |
|---|
| 7 | 0.01 |
|---|
|
|---|
| ID_Droprate_Gems_4021 | | 0 | 0.05 |
|---|
| 2 | 0.05 |
|---|
| 3 | 0.32 |
|---|
| 4 | 0.45 |
|---|
| 5 | 0.1 |
|---|
| 6 | 0.03 |
|---|
|
|---|
| ID_Droprate_Gems_4022 | | 0 | 0.05 |
|---|
| 3 | 0.23 |
|---|
| 4 | 0.45 |
|---|
| 5 | 0.2 |
|---|
| 6 | 0.06 |
|---|
| 7 | 0.01 |
|---|
|
|---|
|
|---|